SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
19 Kasım 2020

Sonbahar Klasik Müzikle Karşılandı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Sonbahar Klasik Müzikle Karşılandı

Gündem - 19 Kasım 2020 16:24

“İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı (MYDK) çevrimiçi etkinliklerinin üçüncüsünü gerçekleştirdi.”

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde kültürel ve sanatsal etkinliklerine devam eden İSTE yine güzel bir konsere imza attı ve bu kez Sonbahar Konseri ile sanatseverlerle buluştu.

REKTÖR DEPCİ DE YAYINI TAKİP ETTİ

18 Kasım Çarşamba günü üniversitenin sosyal medya hesaplarından gerçekleştirilen etkinlik dinleyiciler tarafından ilgi gördü. İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci ve çok sayıda izleyici konserle ilgili beğenilerini yayın esnasında yorum yaparak gösterirken, Öğr. Gör. Valentyn Trofimov’un hazırladığı, flütte Daryna Trofimova ve kemanda Olga Trofimova kendisine eşlik ettiği trio dinletisi yaklaşık 35 dakika sürdü.

DİNLETİLER DEVAM EDECEK

Konuyla ilgili İSTE Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “hepimiz için zorlu geçen pandemi sürecinde İSTE olarak benzeri etkinliklere imza atmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Etkinliği kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler htts://www.facebook.com/MYDKonservatuvari adresini ve üniversitenin sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.