SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
19 Kasım 2020

Güngör; ‘İşçinin Fedakârlığı Sözleşmeye Yansıyacaktır’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Güngör; ‘İşçinin Fedakârlığı Sözleşmeye Yansıyacaktır’

Gündem - 19 Kasım 2020 14:08

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı ve Hak İş Hatay İl Başkanı Mehmet Güngör yaptığı konuşmada, İskenderun’a kazandırılan yeni binanın önemine vurgu yaptıktan sonra İsdemir ve Ekinciler Demir Çelik’de görüşmeleri başlayacak toplu iş sözleşmesi ile ilgili önemli mesajlar verdi.

Başkan Güngör, yeni binada üyeler ve bölge halkına sundukları imkan doğrultusunda, eğitim çalışmasının yüz kişilik konferans salonunda yapılmasından ayrı bir mutluluk duyduğunu belirtirken, Özçelik İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci’ye, bölgenin ağabeyi olarak da Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun ile genel merkez yöneticilerine teşekkür etti.

İsdemir ve Ekinciler toplu iş sözleşme görüşmelerine istinaden de önemli mesajlar veren Başkan Mehmet Güngör, “2021 yılı Bölgemizin en güzide kuruluşları olan İSDEMİR’de ve EKİNCİLER’de toplu iş sözleşme dönemidir. Toplu iş sözleşme görüşmesi taslağımızı en yakın zamanda işverenlerimize sunacağız. Bu vesilesiyle İşverenlerimize buradan sesleniyorum.

Dünyada baş gösteren Covid 19 salgını dolayısıyla zor günler geçirsek de tüm çalışanlarımız her türlü riski göz önüne alarak, moral ve motivasyonlarını en üst seviyede tutmuşlardır, hastalık dolayısıyla izole olan arkadaşlarımızın yükünü de üstlenerek, üretime ara vermeden devam etmişlerdir. Bize göre büyük fedakarlıklar gösteren çalışanların ödüllendirme zamanı gelmiştir. Bunu da işverenlerimizin yapacaklarına toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin masada biteceğine inancım tamdır.

Sahadan aldığımız talep ve beklentiler doğrultusunda oturacağımız toplu iş sözleşme masasından, Genel Başkanımızın ve genel merkez yöneticilerimizin destek ve gayretleriyle daha önce olduğu gibi yine alnımızın akıyla çıkacağımızdan hiç kuşkumuz yoktur” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.