SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
19 Kasım 2020

Belediye – İş Sendikası Yöneticileri Hatay’da

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Belediye – İş  Sendikası Yöneticileri Hatay’da

Gündem - 19 Kasım 2020 17:00

Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri, işçilerin hak ve menfaatleri için Hatay’a çıkarma yaptılar.

Üyelerinin hak ve menfaatleri doğrultusunda bir dizi ziyaret ve görüşme gerçekleştirmek için Hatay’a gelen Belediye İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Bayram Özkan, Eğitim ve Basın Yayın Sekreteri Kemal Çavuşoğlu, Toplu İş Sözleşmeleri Genel Sekreteri Güney Demirdaş ve Belediye İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Abdi Ataç, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile bir araya gelerek yeni kadroya geçen üyelerin toplu iş sözleşmesi ve ikramiyeleri ile ilgili konuları masaya yatırdılar.

Sıcak ve samimi ortamda geçen ziyarette Belediye İş Sendikası yöneticilerini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu kaydeden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, işçilerimiz için gereken her türlü fedakârlığı gösterebileceklerini kaydetti.

Hatay’daki Belediye İş Sendikası çatısı altında çalışan işçilerimizin hak ve menfaatlerini korumak için ellerinden gelen mücadeleyi her platformda sergileyeceklerini kaydeden genel merkez heyeti, gerçekleşen görüşmede güzel sonuçlar çıkacağını önemle ifade ettiler.

Belediye İş Sendikası genel merkez yöneticileri HATSU Özel Kalem Müdürü Metin Savaş ile de görüşerek samimi bir ortamda sorunları ve çözüm önerilerini ele aldılar. Savaş, konuklarını ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek görevlerinde başarılar diledi.

Belediye İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Bayram Özkan, Eğitim ve Basın Yayın Sekreteri Kemal Çavuşoğlu, Toplu İş Sözleşmeleri Genel Sekreteri Güney Demirdaş ve Belediye İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Abdi Ataç’tan oluşan heyet, bölgemize gerçekleştirdikleri ziyarette Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri, Ana Bina, Zabıta ve HATSU’da görevli üyeleriyle de bir araya geldiler.

 İşyeri toplantılarında Covid-19 sürecinden, emekçileri ilgilendiren esnek çalışma maddeleri geri çekilen torba yasaya ve son yasal düzenlemelere kadar birçok konuda üyeleriyle görüş alış verişinde bulundular, onların görüşlerini önerilerini dinlediler, sorularını yanıtladılar.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.