SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
23 Mayıs 2024

Başkan Öntürk’ten Personele Promosyon Müjdesi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Başkan Öntürk’ten Personele Promosyon Müjdesi

Gündem - 23 Mayıs 2024 17:32

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinde (HATSU- İMAR A.Ş.- ULAŞIM A.Ş.) çalışan personellerin promosyon anlaşmasını imzaladı.

HBB Başkanı Öntürk, HBB personelleri için önceki dönem yönetimi tarafından imzalanmadığı için yürürlüğe girmeyen anlaşmada, en yüksek teklifi veren banka 28 bin 825 TL olan teklifi, 21bin TL’ye çekince anlaşmadan vazgeçtiklerini ifade etti. 

Başkan Mehmet Öntürk, yapılan görüşmelerde eski anlaşmaya göre maaş ödemeleri protokolünde aylık 260 milyon TL “brüt” rakam üzerinden 28 bin 825 lira teklif edildiğini ancak “net” toplam maaş ödemesinin 180 milyon TL olması nedeniyle teklifin 21bin TL’ye çekildiği için diğer bankalarla görüşmeler yapılarak yeni teklifler alındığını belirtti.

Başkan Öntürk, en yüksek teklifi veren özel bir bankayla anlaşmaya varıldığını ve yeni anlaşmaya göre 7125 Büyükşehir çalışanına kişi başı 28 bin 900 TL promosyon yatırılacağı müjdesini verdi.

Personellerin cebine girecek her kuruşu çok önemsediklerini kaydeden Başkan Öntürk, banka temsilcilerine teşekkürlerini ileterek tüm personele de hayırlı olması dileğinde bulundu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.