SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
18 Mayıs 2024

Kaymakam Demiryürek Milli Sporcuları Ağırladı…

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Kaymakam Demiryürek Milli Sporcuları Ağırladı…

Gündem - 18 Mayıs 2024 14:02

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı haftasında İskenderun Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Milli Sporcularını ağırladı.

İskenderun Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ferit Ali Gündel, Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü Milli sporcuları Yağmur Fahlioğulları (Karete Türkiye 2’ncisi), Merve Fahlioğulları (Karate Analig Türkiye Şampiyonu), Asena Ekinci (Güreş U15 Türkiye Şampiyonu), Defne Keremoğlu (Su Topu Milli Sporcusu), Baran Köksal (Muay Thai Milli Sporcu) ve Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü personeli Elif Uğur, Mustafa Mert, İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’i ziyaret etti.

İskenderun Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ferit Ali Gündel, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü milli sporcularını Kaymakam Demiryürek’e tanıtarak bilgiler verdi.

Milli sporcu olmanın büyük bir gurur olduğunu ifade eden İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, “Milli olmak zaten apayrı bir duygu, bir kentin bence prestijini belirleyen unsurlardan bir tanesi, yetiştirdiği başarılı sporcular, sanatçılar, bilim adamları, ilim insanları bu anlamda başarılı sporcuları yetiştiren kentlerin ayrı bir ehemmiyete ayrı bir öneme haiz olduğunu düşünüyorum. Sizlerin yaptığı işin de bu anlamda çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. İnşallah daha nice başarılar elde edersiniz. İskenderun’umuzun gururu olan Milli Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Kaymakam Demiryürek, sporcuları tebrik ederek hediyeler takdim etti ve başarılar diledi.

Başkan Vekili Emin Dönmez’e Ziyaret

İskenderun Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ferit Ali Gündel ve beraberindeki Milli sporcular ile birlikte İskenderun Belediye Başkan Vekili Emin Dönmez’i ziyaret ederek, çiçek takdiminde bulundu.

Başkan Vekili Emin Dönmez’de milli sporcuları tebrik ederek başarılar diledi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.