SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
17 Mayıs 2024

SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal’dan SGK Primi Müjdesi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal’dan SGK Primi Müjdesi

Gündem - 17 Mayıs 2024 18:29

Sosyal Güvenlik Haftası ziyaretleri kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu Hatay İl Müdürü Hamit Bal ve beraberindeki heyet, İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyarete, SGK İl Müdürü Hamit Bal, İskenderun SGK İlçe Müdürü Remziye Evren ve İskenderun SGK İlçe Müdür Yardımcısı Muzaffer Akkoyun katıldı.

Ziyarette konuşan Bal, Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında bu yılki temalarının “Kayıt dışı istihdam ile mücadele” olduğunu söyledi.

 Prim ödemelerinin 2024 Temmuz tarihinden, 28 Şubat 2025’e kadar ertelendiğinin müjdesini veren Bal, “Esnafımız ve işverenlerimiz biriken borçlar için kaygılanmasınlar. Temmuz ayına kadar biriken primleri, faizsiz ve  gecikme zammı olmadan taksitlendirme imkanı veriyoruz” dedi.

Yaptıkları faaliyetlerin duyurulması konusunda basının önemine değinen Bal, “Yaptığımız faaliyetler ve yapacak olduğumuz projelerin halka duyurulmasını sağlayan basına teşekkür ediyoruz. Birlikte çalışmaktan duyduğumuz memnuniyeti bilmenizi istedik. Sosyal Güvenlik Haftası dolayı ile birçok etkinlik düzenledik. Etkinliklerde sizleri görmekten mutluluk duyarız” dedi.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ise, ziyarete gelene heyetin ve SGK çalışanlarının Sosyal Güvenlik Haftasını kutlayarak, “Hafta dolayı ile yapmış olduğunuz ziyaretten memnuniyet duyduk. Sosyal Devletin gerekliliği olan kurumuz ile çalışmalarımız devam ediyor. Kamuoyu adına hizmet veren basının her zaman doğru bilgiyi aktarması ve doğruluktan ayrılmaması için gösterdiğimiz gayret sürecektir. Bu vesile ile tüm SGK çalışanı ve yetkilisinin Sosyal Güvenlik Haftasını kutluyorum” şeklinde konuştu. Ziyaret hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından sona erdi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.