SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
14 Temmuz 2022

Mithat Tolunay’dan İGC’ye Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Mithat Tolunay’dan İGC’ye Ziyaret

Gündem - 14 Temmuz 2022 15:15

İskenderun Eski İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek Cemiyet Başkanı Diyap Atar ile İskenderun üzerine sohbette bulundu.

Şimdilerde Müfettiş olarak görev yapan Tolunay, İskenderun’da görev yaptığı süre gazeteciler ile Emniyet arasında iyi ilişkiler kurulduğunu, İskenderun basınının emniyet teşkilatına karşı sorumluluk bilinci ile halkın doğru haber alması noktasında üzerine düşen görevleri yaptığını ifade etti.

Cemiyet Başkanı Diyap Atar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Emniyet teşkilatı ile gazetecilerin İskenderun için ortak noktada buluştuklarını ifade ederek, görev yaptığı süre içerisinde Mithat müdür ile iyi ilişkiler kurulduğunu söyledi.

Mustafa Mithat Tolunay İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden sonra Hatay İl Emniyet Müdür yardımcılığı, sonrasında ise Belen İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapmıştı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.