SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
14 Temmuz 2022

‘15 Temmuz’daki Mücadele Ruhu Hafızalarımızda Taptaze Kalacak!’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘15 Temmuz’daki Mücadele Ruhu Hafızalarımızda Taptaze Kalacak!’

Gündem - 14 Temmuz 2022 14:35

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC), ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ dolaylısıyla yayınladığı mesajında o gece, ebediyete uğurlanan şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sıhhat ve afiyet temennisinde bulundu.

15 Temmuz Darbe Girişiminin bertaraf edildiği bu anlamlı günde halkın demokrasiyi ve seçilmiş iradeyi korumak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın komutasında örnek bir direniş sergilediğini ifade eden İGC Başkanı Diyap Atar, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“15Temmuz, Türkiye üzerinde kirli emelleri olanların yenilgiye uğradığı oynanan oyunların ters yüz edildiği gündür. Zaferle sonuçlanan 15 Temmuz 2016’da ortaya konan direniş ve mücadele ruhu hafızalarımızda her an taptaze kalacaktır. O gece kahramanca mücadele eden gazilik mertebesine ulaşan gazilerimize sağlık ve afiyet temenni ediyorum. Bu mücadeleye katılan ve şehitlik mertebesine erişen şehitlerimize de Allahtan Rahmet diliyorum.

Ülkemizin birlik ve beraberliğine el uzatanlar hainler karşısında; şahadete cesaretle yürüyen, halkımız; Kurtuluş Savaşında olduğu gibi 15 Temmuz’da olduğu gibi ülkemizi bölmek isteyen terör örgütlerine hiçbir zaman fırsat vermeyecek ve bu ülke için gerektiğinde gözünü kırpmadan canını verecektir.”

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.