SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
11 Temmuz 2022

Vali Doğan Jandarma Personeli ile Bayramlaştı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Vali Doğan Jandarma Personeli ile Bayramlaştı

Gündem - 11 Temmuz 2022 13:27

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Kurban Bayramı münasebetiyle Hatay İl Jandarma Komutanlığı personelleri ile bayramlaşma programına katıldı.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay İl Jandarma Komutanı Albay Emrullah Büyük tarafından karşılandı.

İl Jandarma Komutanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma töreninde jandarma teşkilatı mensupları ile vatani görevini yapmakta olan erlerimizle tek tek bayramlaşan Vali Doğan, “Her şartta ve her koşulda cansiperane görev yapan Jandarma Teşkilatımızın ve vatani görevlerini yapmakta olan erlerimizin Kurban Bayramı’nı kutluyor, hayırlı görevler diliyorum. “dedi.

Bayramlaşma programlarında Vali Doğan’a, Hatay Milletvekilleri İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Garnizon Komutanı Albay Halit Erbaş, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adnan Özkaya, Vali Yardımcısı Erhan Günay, Antakya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük ve 2. Hudut Alay Komutanı Tayfun Çağan eşlik etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.