SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
12 Mayıs 2022

Öz Çelik-İş’te Engelleri Kaldıran ‘Neşeli’ Etkinlik

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Öz Çelik-İş’te Engelleri Kaldıran ‘Neşeli’ Etkinlik

Gündem - 12 Mayıs 2022 18:05

Öz Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi, yine harika bir etkinliğe imza attı. Engelliler Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlik oldukça neşeli anlara sahne oldu. Şarkıların söylendiği, çiftetelli oynandığı, şarkılara eşlik edildiği kutlama etkinliğinde, sevgiyle tüm engellerin aşılabileceği de ortaya kondu.

Katılımcıların neşeli dakikalar yaşadığı etkinlikte, Hak-İş Hatay İl Başkanı ve Öz Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve protokol üyeleri, etkinliğe katılan engelli öğrencilere hediyeler verdiler.

İsdemir’de Nakliyat Müdürlüğü çalışanı Mustafa Kellemen’in 16 yaşındaki oğlu Hüseyin Kellemen’in neşeli ve sempatik tavırlarının damga vurduğu Engelliler Haftası etkinliğinde, Şube Başkanı Mehmet Güngör, koltuğunu da bir süreliğine Kellemen’e devretti.

16 yaşındaki Hüseyin Kellemen, önce Şube Başkanı Mehmet Güngör’ün boynuna sarıldı ve ardından makam koltuğuna oturarak talimatlarını verdi daha sonra da dua okudu.

Hüseyin Kellemen’in duasına; etkinliğe katılan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen, Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, Kızılay Şube Başkanı Recep Sivri, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ferit Ali Gündel, Hizmet-İş Sendikası Başkanı Mehmet Yetim, İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım ile sendika yönetim kurulu ve üyeleri de ‘Amin’ diyerek katkı sundular.

Konuşması net anlaşılamayan 16 yaşındaki Hüseyin Kellemen’in aşık olduğu ve evlenmek istediği anlaşılınca, Başkan Fatih Tosyalı nikahı kıymaya, Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen de Başkan Mehmet Güngör’le nikah şahitliğine talip oldular.

İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Öğrencilerinden, Ahmet Bozkurt ile Yasin Arıkan İstiklal Marşı’nı çok güzel bir şekilde seslendirdiler.

İsdemir çalışanı Öz Çelik-İş Sendikası üyesi Hüseyin Dağlıoğlu’nun okuduğu türkülere tüm protokol üyeleri, engelli çocuklar ve aileleri eşlik edince, bazı çocuklar türkülere çiftetelli ile karşılık verdi.

Baştan sona çok eğlenceli ve keyifli programda, İskenderun Endüstri Meslek Lisesi’nde öğrenim gören 9 öğrenci ile birlikte tüm engelli öğrenciler, Öğretmen Yılmaz Temel’in çaldığı bağlama eşliğinde şarkılar ve türküler okudu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, geçtiğimiz günlerde aile büyüğü Mahmut Uygun’u kaybeden Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun’a taziye ziyaretinde bulundu. Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin ...
Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, Sarıseki'de coşkuyla karşılandı. Yediden yetmişe her kesimden insanın bağrına bastığı Dönmez, "Kimse merak etmesin! Büyükşehir ve İskenderun Belediyesi'ni kazanarak, hizmet nasıl yapılırmış herkes ...
İskenderun İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, önemli açıklamalarda bulundu. Ceylan, yaptığı projelerin İskenderun’u nasıl yöneteceği konusunda vatandaşlar için bir örnek teşkil etmesi gerektiğini belirterek, özellikle deprem bölgesinde inşa ...
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, 18. Meslek Komitesi ve İskenderun Sigorta Acenteleri Derneği (İSADER)  İş Birliği İle Düzenlenen Sigortacılık Eğitimleri Sona Erdi ‘İhtiyacınız olduğunda alamayacağınız ‘Tek şey Sigortadır’ bilinci ile hareket ...
Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, seçim ofisi açılışı için bulunduğu Hassa’da ‘Yolumuz hizmet, yoldaşımız millet’ dedi. Hatay’ı ihya ederken 15 ilçesiyle bütün olarak ele alacaklarını ifade eden ...
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yusuf Bozkurt’un yürütücüsü olduğu proje TÜBİTAK 1001- Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı tarafından desteklenmeye hak ...

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.