SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
14 Nisan 2022

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği’nden, İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun Beşiktaşlılar Derneği’nden, İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı

Gündem - 14 Nisan 2022 12:51

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Yönetimi, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine bir nebze katkıda bulunmak amacıyla içerisinde gıda maddelerinin bulunduğu paket hazırladı.

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ile birlikte dernek lokalinde bir araya gelerek dayanışma ikliminin her yere yayıldığı mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileler için kendilerinin de hazırlamış olduğu gıda maddelerinden oluşan bir paketleri hak sahiplerine ulaştırma çalışmaları başlattığını duyurdu.

Dernek binasında hazırlanan içerisinde çeşitli gıda maddeleri bulunan malzemeleri tek tek paketleyen Beşiktaşlılar Derneği Yönetimi, ihtiyaç sahibi ailelere teslim ediliyor.

Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal, şanlı ve köklü geçmişe sahip Siyah-Beyazlı kulübün sadece futbolla ilgilenmediğini ifade ederek, “Tüm sosyal sorumluluk projelerinde de ön plana çıkarak birliğimizin ve kültürümüzün yaşamasına katkı sağlıyor” dedi.

İskenderun’un ilahiyatçı genç kanaat önderi Mehmet Arslan’a da İskenderun Beşiktaşlılar Derneği’nden ihtiyaç sahibi ailelere verilmek üzere koli yardımında bulunuldu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.