SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
17 Ocak 2022

‘Emekçinin Kazanımlarını Büyütmeye Devam Edeceğiz!’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Emekçinin Kazanımlarını Büyütmeye Devam Edeceğiz!’

Gündem - 17 Ocak 2022 14:00

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube 9. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen Mehmet Güngör, ‘yapacak daha çok işimiz var’ diyerek üyelerine mesaj verdi.
Birlik ve beraberlik mesajı veren Mehmet Güngör, tebrikleri kabul ederken tüm üyelerine yeni dönemde küskün bırakmamak için çalışacaklarını söyledi.
102’ye 33 gibi ezici bir üstünlükle delegelerin teveccühünü kazanan Mehmet Güngör’ün yönetim kurulunda Şube sekreteri Gökhan Ipekten, Şube mali sekreteri Veysel Yayla, Şube teşkilatlandırma sekreteri İsmail Özden, Şube eğitim sekreteri Rıfat Yılmaz yer aldı.
Üst Kurul delege seçiminde de tüm delegeleri almayı başaran Mehmet Güngör, elde ettiği zaferin sarhoşluğunu yaşamak yerine, her fırsatta sendikada birlik ve beraberlik mesajları vermeye devam etti.
Özçelik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun da, seçimin geride kaldığını ve emek mücadelesine devam ederek, kazanımları büyütmeye devam edeceklerini belirterek, Mehmet Güngör ve yönetim kurulunu kutladı.
Özçelik İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Mehmet Güngör ve yönetim kuruluna başarılar dilediği açıklamasında, sendikayı Türkiye genelinde büyütmeye devam edeceklerini ve üyelerinin emek mücadelesinde elde edilen kazanımları büyütmeye devam edecekleri mesajıyla birlikte, yeni dönemde de İskenderun Şube’den başlamak üzere birlik ve beraberlik içerisinde olunacağını söyledi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.