SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
24 Şubat 2021

‘Yılın Şehir Estetiği Projesi’ Ödülü Arsuz’un

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
‘Yılın Şehir Estetiği Projesi’ Ödülü Arsuz’un

Gündem - 24 Şubat 2021 17:15

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Ardahan’da gerçekleşen ‘Şehir Ödülleri Türkiye 2020’ organizasyonu ödül törenine katıldı.

Şehir Ödülleri Türkiye 2020 organizasyonunda yapılan değerlendirmeler sonucunda, jüri üyelerinin takdiri ile Arsuz, DOĞAKA başvurusu ile “Yılın Şehir Estetiği Projesi” ödülüne layık görüldü. Arsuz Kaymakamlığı, Arsuz Belediyesi ve DOĞAKA ortaklığıyla gerçekleşen proje ile “Yılın Şehir Estetiği Projesi” ödülünü almaya hak kazandı.

Ardahan da gerçekleşen ödül törenine katılan Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, bu projede emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Güven, “ Sayın Valim, değerli protokol, öncelikle göstermiş olduğunuz misafirperverliğiniz için, bu organizasyonda bize yaşattığınız farklı bir tören için teşekkür ediyorum. Ayrıca Arsuz’dan sizlere getirdiğim selamları iletmek istiyorum. Belediye Başkanı olarak burada bulunmaktan onur duymaktayım.  Ödüller tabiki bir onurdur. Ama bizleri daha çok teşvik eder. Daha çok çalışmaya sevk eder. Arsuz 2014 yılında kurulmuş bir ilçe. Hatay’ın 70 km sahiline sahip olan, Akdeniz’in bir ilçesi. 8 belde ve 26 köyden oluşmaktadır. Bu nedenle çok dağınık bir nüfus mevcuttur. Bu da hizmetin daha da zor olmasını sağlıyor bizim için. Ama bu gibi projelerde hem Arsuz’u güzelleştireceğiz, hem de daha çok çalışıp projeler üreteceğiz.

Bu proje tabiki ortak çalışmayla oluşmuştur. Başta Arsuz Kaymakamlığı, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) ve Arsuz Belediyesi işbirliği ile hazırlanmış, projelendirilmiş ve hayata geçirilmiştir. Finansı DOĞAKA ve Arsuz Belediyesi tarafından sağlanmış ve proje koordinatörlüğü Arsuz Kaymakamlığı tarafından yapılmıştır. Bu nedenle emeği geçen tüm kurumlara Arsuz adına teşekkür ediyorum. Ayrıca Ardahan’ın 100. Yılında burada bulunmaktan onur duyuyorum, kutlu olsun, ”dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.