SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
25 Ocak 2021

Başkan Tosyalı; ‘Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Başkan Tosyalı; ‘Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek’

Gündem - 25 Ocak 2021 14:24

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcısı ve birim müdürleriyle Belediye Brifing salonunda bir araya geldi.

2020’nin değerlendirmesi ve 2021 planlamalarının ele alındığı toplantılarda Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcısı ve daire müdürlerinden geçen yıl yapılan performans çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Birim müdürlerini tek tek dinleyerek birimlerdeki çalışma ve iş akışı ile ilgili bilgiler alan Başkan Tosyalı, “Kıymetli hemşerilerimize daha iyi hizmet verme noktasında Belediye Başkan Yardımcılarımız ve daire müdürlerimizle Belediyemizin brifing salonunda değerlendirme toplantıları gerçekleştiriyoruz. Devam eden çalışmalarımız ve projelerimizle ile ilgili daire müdürlerimizden bilgiler alıyor, kıymetli hemşerilerimize en iyi hizmeti verme noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

Başkan Fatih Tosyalı,” Vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Salgının ülkemizde görüldüğü ilk andan itibaren bizler de belediyemizin tüm imkanlarını vatandaşlarımız için seferber ettik ve hemşerilerimizin yanında olduk. Bu konuda görevlerinde üstün çaba ve gayret gösteren tüm çalışma arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreç dede çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.