SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Aralık 2020

İTSO’da Dezenfeksiyon Çalışmaları Sürüyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İTSO’da Dezenfeksiyon Çalışmaları Sürüyor

Gündem - 3 Aralık 2020 16:41

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında, Korona Virüs (COVİD-19) riskine karşı aldığı tedbirler kapsamında, İskenderun Belediyesi ekipleri tarafından dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmaları gerçekleştirildi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine kaliteli ve hijyenik bir ortamda hizmet verebilmek için yoğun çaba sarf ediyor ve önce sağlık diyerek çalışmalarını sürdürüyor.  Odada her türlü önlem ve tedbirler alınıyor.

 İTSO Bina girişi idari birimleri, Toplantı salonları, ara koridorlar Korona Virüs (COVID-19) riskine karşı Aralık ayında da dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarını gerçekleştirdi.

Kış ayının kendini iyice hissettirdiği Aralık ayında hijyene büyük önem veren İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından odanın tüm katları ve birimleri ilaçlandırılarak dezenfeksiyon çalışmaları yapıldı.

 İTSO üyeleri ise, yapılan uygulamalardan ve hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.