SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Aralık 2020

İskenderun’da Çevre Kirliliğine Geçit Yok

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun’da Çevre Kirliliğine Geçit Yok

Gündem - 3 Aralık 2020 14:20

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler cadde ve sokakların temiz görünümü ve hijyeni konusundaki çalışmalarına hassasiyetle devam ediyor.

Görüntü kirliliği oluşturan alanları iş makineleri ile temizleyen Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, rutin temizlik işlerinin yanı sıra, duyarsız kişiler tarafından yol kenarlarına atılan başı boş atıklarında temizliğini yapıyor.

İskenderun’un daha sağlıklı ve daha temiz bir kent olması için temizlik çalışmalarının yanı sıra çevre projelerine de büyük önem veren İskenderun Belediyesi bu konuda vatandaşlardan gerekli hassasiyeti göstermesini istiyor.

Yol kenarlarına ve boş arsalara dökülen çöp ve molozların görüntü ve çevre kirliliğinin yanı sıra insan sağlığını olumsuz etkilediğini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Vatandaşlarımızdan çevreye rast gele çöp atmamaları ve belirlenen yerler dışında yol kenarları ve boş arazilere hafriyat dökülmemesini istiyoruz. Ayrıca WhatsApp Temizlik Hattımıza vatandaşlarımızdan gelen talepler alınarak hızla çözüme kavuşturuluyor. Daha temiz bir İskenderun için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.