SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
5 Ekim 2020

İGC’ye Ziyaretler Devam Ediyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İGC’ye Ziyaretler Devam Ediyor

Gündem - 5 Ekim 2020 15:03

Arsuz Belediye Başkanı Dr.Asaf Güven, Türk Metal Şube Başkanı Çakır Varan ve yönetim kurulu üyeleri ,Kızılay şube başkanı Recep Sivri yönetim kurulu üyeleri ile Hatay Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyareti yaparak yeni yönetime başarılar dilediler.

Arsuz Belediye Başkanı Güven, ziyareti sırasında çalışmalarla ilgili bazı bilgileri de paylaştı. Arsuz’un Karaağaç girişinden Kale Köyü’ne kadar çok geniş bir coğrafyaya yayıldığını belirterek, ‘’hizmet etmek için 24 saat çalışıyoruz. Hem altyapı hem üstyapının yeterli olmaması nedeniyle bazı hizmetler görülmüyor. Örneğin kaldırım olmayan pak çok mahalleye yetişmeye çalışıyoruz. Halkımız güzel olan herşeye layıktır.’’ dedi.

Güven pandemi nedeniyle yapılamayan milyonfest’in Arsuz’a hem sosyal hem ekonomik açıdan faydaları olduğunu da belirterek, ‘’pandemi sıkıntı vermezse gelecek yaz turist sayımız çok artar’’ şeklinde konuştu.

Kızılay Şuba Başkanı Recep Sivri ile yönetim kurulu üyeleri de İGC’ye hayırlı olsun ziyareti yaptılar. Sivri, Kızılay’ın pandemi döneminde önceden olduğu gibi yine önemli görevler yaptığını belirtti.

Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Çakır Varan da yeni yönetimin Başkanı Rızkullah Terbiyeli ile yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Varan, 12 yıldır İskenderun’da görev yaptığını belirterek ‘’Gazeteci dostlarımızla har zaman dayanışma içinde olduk. Basının bize olan destekleri inkar edilemez. ‘’

Hatay Gazeteciler Cemiyeti adına Mithat Kalaycıoğlu başkanlığında gelen basın mensupları da İGC yönetimini kutlayarak. ‘’gazeteciler arasında mesleki rekabet olduğu kadar mesleki dostluk da daimi olmalıdır. İskenderun’un lehine olan çalışmalarda birlikte hareket etmeliyiz.’’ dedi.

İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli de yönetim kurulu adına tüm ziyaretçilere teşekkür etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.