SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
2 Ekim 2020

Ortak Hedef İSDEMİR’in Başarısı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Ortak Hedef İSDEMİR’in Başarısı

Gündem - 2 Ekim 2020 13:10

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulu üyeleri, İSDEMİR’de çelik yürekli emekçilerle biraraya geldi.

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun işçilerle buluşma programına İSDEMİR Genel Müdürü Mesut Keyfli, Genel Müdür Yardımcıları Sabri Kılıç ve Mehmet Pehlivan da eşlik ettiler.

İSDEMİR Genel Müdürü Mesut Keyfli, Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kuruluna İsdemir’in 50’nci kuruluş yıl dönümü anısına plaket takdim etti

İsdemir Çelikhane yemekhanesinde üyeleriyle yemek yiyen Özçelik İş Sendikası yönetim kurulu, üyelerin talep ve beklentilerini dinlediler ve aynı anda İsdemir Genel Müdürü Mesut Keyfli ile paylaştılar.

İsdemir’de huzur ve güven ortamının üretime katkısının büyük olduğunu belirten Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı ve Hakiş Hatay İl Başkanı Mehmet Güngör, iş güvenliği başta olmak üzere, huzur ve güven ortamının sağlanmasında İsdemir Genel Müdürü Mesut Keyfli’nin sendika ile oluşturduğu uyumlu çalışma ortamının başarıyı getirdiğine vurgu yaptı.

Türkiye’nin gözbebeği İsdemir’in başarıdan başarıya koşması, Covid 19 süreci dahil üretim hedeflerinin tutturulması için tüm çalışanların sorumluluğunun farkında bir şekilde hareket ettiklerini belirten Mehmet Güngör, karşılıklı fedakarlık yapılarak ortak hedefe ilerlemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, İsdemir yönetimine, tüm çalışanlar ve ailelerine teşekkür etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.