SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Eylül 2020

Okullarda Çevre Düzenleme Çalışmaları

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Okullarda Çevre Düzenleme Çalışmaları

Gündem - 3 Eylül 2020 13:55

İskenderun Belediyesi, okul bahçelerini düzenleme çalışmaları kapsamında 23 Nisan İlk Okulu bahçesinde kilit parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatları ile Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede bulunan okulların çevre düzenleme ve parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,23 Nisan İlk Okulu içerisinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, “öğrenciler için hem okul içerisinde hem de okul dışında sağlıklı ve iyi bir eğitim alanı oluşturarak onların başarılarına katkı sağlamayı amaçlıyoruz.  Şüphesiz çocuklarımız geleceğimizin en önemli teminatıdır. Onların en iyi şartlarda eğitim ve öğretimlerini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Eğitime destek olmanın önemine değinen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ,“Belediye olarak eğitime büyük önem veriyoruz. İmkânlarımız çerçevesinde her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamak ” dedi.

Okul Müdürü Selçuk Velioğlu ise okulda yapılan çalışmalardan ve eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ’ya teşekkür etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.