SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Eylül 2020

Eylül Ayı AYKOME Toplantısı Gerçekleşti

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Eylül Ayı AYKOME Toplantısı Gerçekleşti

Gündem - 3 Eylül 2020 13:43

Hatay Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Genel Kurul Toplantısı 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleşti.

AYKOME toplantısında muhtelif ilçelerdeki hem altyapı hem de üstyapı çalışmalarının gerçekleşmesi ile ilgili konular görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıda ayrıca; Aksa Doğal Gaz AŞ’nin Belen, Defne, Dörtyol ve Erzin ilçelerinin mahallelerinde gerçekleştireceği çalışmalara ilişkin izinler, Toroslar AŞ’nin Belen’de yapacağı çalışmalara ilişkin izinler ve BOTAŞ’ın il genelinde yapacağı dağıtım hattı çalışmaları ile ilgili izinler görüşüldü.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.