SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
10 Ağustos 2020

ERME Akademi / Danışmanlık Firması Şimdi Ankara’da

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
ERME Akademi / Danışmanlık Firması Şimdi Ankara’da

Gündem - 10 Ağustos 2020 15:22

İskenderun’da faaliyette bulunan ERME Akademi / Danışmanlık firması Ağustos ayından itibaren Ankara merkezli olarak çalışmalarına devam ediyor.

Hatay’ın en kapsamlı danışmanlık firması olan ERME Akademi / Danışmanlık, Ankara’dan tüm Türkiye’ye uzanan yolculuğu ile yoluna emin adımlarla devam edecek.

ERME Akademi Danışmanlık Genel Müdürü Eren Özçelik, “Bu kapsamda;Organizasyon Koordinasyonu – Açık / Kapalı Sahne, Ses, Işık ve Platform Çözümleri – Profesyonel Sunuculuk – Marka Danışmanlığı – Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı – Yatırım Proje Danışmanlığı – Tanıtım ve Medya Çalışmaları – Teknolojik Çözümlerin yer aldığı iş kalemleri ile sizlerinde büyük destekleri sonucunda fark yaratmayı sürdüreceğiz. İnandığımız her şeyi başarmamıza vesile olduğunuz için teşekkürler” açıklamasında bulundu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.