SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
10 Ağustos 2020

Başkan Tosyalı Gençlerle Buluştu

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Başkan Tosyalı Gençlerle Buluştu

Gündem - 10 Ağustos 2020 15:02

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye meclis salonunda gençlerle bir araya geldi.

İskenderun Gençlik Merkezi üyeleri ile hijyen kuralları ve sosyal mesafeye uygun bir şekilde bir araya gelen Başkan Fatih Tosyalı, spordan sanata, gündemden yerel yönetimlere kadar birçok konunun ele alındığı buluşmada gençlerin projelerini, hedeflerini ve fikirlerini dinleyerek, İskenderun’da ki çalışmalar ve gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

İskenderun’un her yönden gelişmesi ve kalkınması noktasında toplumun her kesimi ile iletişim halinde olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Geleceğimizi tesis eden gençlerimiz ile bir araya geldik, değerli genç kardeşlerimize deneyimlerimizi anlattık, fikir alışverişinde bulunduk. Birlikte ilçemiz için beyin fırtınası yaptık, Gençlerimizin engin düşüncelerini aldık ” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ” Gençlerimiz ne kadar iyi yetişirse, geleceğimiz de o kadar güvendedir. Sizlere ne kadar iyi olanaklar sunarsak, hem ilçemiz için hem de ülkemiz için büyük kazanımlar elde edeceğimize inanıyorum. Belediye olarak kıymetli gençlerimizin her daim yanında olduğumuzu belirtiyor, katılımlarından dolayı İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin ve değerli kardeşlerimize teşekkür ediyorum “şeklinde konuştu.

Düzenlenen programda gençler ile sohbet de eden Başkan Fatih Tosyalı, gençler ile farklı konularda fikir alışverişinde bulundu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.