SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
22 Mayıs 2024

İnşaat Sektöründe Marka ‘İlker Köybaşı’ Projeleriyle Fark Yaratıyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İnşaat Sektöründe Marka ‘İlker Köybaşı’ Projeleriyle Fark Yaratıyor

Gündem - 22 Mayıs 2024 14:47

İnşaat sektöründe marka olan başarılı isimlerden biri olan İlker Köybaşı, iş ahlakından ödün vermeden inşaat sektöründe atılımlarını sürdürüyor.

İlker Köybaşı, Karaağaç 20 metrelik ana yolu üzerinde 3+1 daireler ve 5+1 dubleks daireler, İş yerleri yepyeni projelerle bölgeye hizmet ediyor.

Faizsiz kredi şartlarıyla kendine has kampanyalarla bölge halkını ev sahibi yapmanın gayreti içinde olduğunu dile getiren İlker Köybaşı, Hatay halkına en kaliteli hizmeti vermekten büyük gurur duyduğunu sözlerine ekledi.

Genç başarılı iş insanı İlker Köybaşı, bugüne kadar 500’ün üzerinde inşaat projesiyle binlerce insanı konut sahibi yaptı.

Yaşanan büyük deprem felaketinde yaptığı hiçbir binası hasar almayan Köybaşı, inşa ettiği binaların hasarsız olması dolayısıyla vatandaşlardan takdir görüyor.

Binalarının ‘depreme dayanıklı’ olmasını ve ‘hasarsız’ çıkmasını kaliteli malzemenin yanı sıra, inşaatların başında bizzat durmak ve yakından takip eden İlker Köybaşı, tek gayesinin insanlara mutlu ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak olduğunu belirterek vatandaşları ofislerine davet etti.

“Köybaşı İnşaat İmzasını İstikrar ve iddialı adımlarla hasarsız yapılarla sürdürmenin gururunu yaşıyoruz “diyen İlker Köybaşı, bölge halkını Karaağaç Konarlı Mahallesi / Sezer Sitesi Civarı / Arsuz – İskenderun adresine davet etti.

Kalite ve Güvenin adresi Köybaşı İnşaat

Geniş Bilgi ve Projelerimiz hakkında bilgi almak için

Lütfen arayınız: 0534 333 73 86

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.