SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
18 Mayıs 2024

Ziya Selçuk Yükseliş Koleji’ne Konuk Oldu

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Ziya Selçuk Yükseliş Koleji’ne Konuk Oldu

Gündem - 18 Mayıs 2024 16:03

Yükseliş Koleji geleneksel hale getirdiği etkili veli seminerinin konusu önceki dönem Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk oldu.

Yükseliş Koleji kampüsünde gerçekleştirilen seminere, önceki dönem Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depçi, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Uyar, eski milletvekili Aziz Yazar, Yükseliş Koleji kurucusu Nuri Üysen, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz, Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem ve çok sayıda veli ile öğrenci katıldı.

Seminerin sunuculuğunu Yükseliş kolejinin Robotu Roboyük yaptı. Programın sunucusu Roboyük ise Atatürk’ün çok sevdiği zeybek oyununu oynadı. Daha sonra iki öğrenci davetlilere piyona resitali sundu.

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, “Uzun süredir etkili veli seminerleri düzenliyoruz. Ancak değerli bakanımızın buraya gelmesi çok daha önceden ayarlanmıştı. Maalesef ki birçok sorunları şehir olarak yaşayınca program bugüne kısmet oldu” açıklamasında bulundu.

Önceki dönem Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ise, “Türkiye’de ve dünyada hızla bir değişim yaşanıyor. Dünya inanılmaz bir değişime ayak uydurma mücadelesi içerisinde bu nedenle eğitimden ve teknolojiden geri kalmamak gerekiyor” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.