SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
18 Mayıs 2024

Rektör Depcı Resim Sergisi Açılışına Katıldı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Rektör Depcı Resim Sergisi Açılışına Katıldı

Gündem - 18 Mayıs 2024 15:37

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda düzenlenen resim serginin açılışına katıldı.

​İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda düzenlenen resim serginin açılışına katıldı. Üniversite öğrencilerinin eserlerinin yer aldığı serginin açılış kurdelesini 16 Mayıs Perşembe günü İskenderun İlçe Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ve yurt müdürü kesti.

​20 öğrencinin yağlı boya tekniğiyle yaptığı 30 resmin yer aldığı sergiyi gezip eserleri inceleyen Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, Rektör Depci ve Gençlik ve Spor Müdürü Gündel öğrencileri tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Öğrencilerin müzik dinletisinin eşlik ettiği sergi açılışı kokteyl ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

​Sanatçı öğrencileri tebrik eden İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “Öğrencilerimizin barınma, beslenme gibi temel ihtiyaçlarını karşılan devletimizin önemli kurumlarından Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda aynı zamanda sanatsal aktivitelerin düzenlenmesi çok kıymetli. Güzide ilçemiz İskenderun’da gençler için birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum Sayın Kaymakamımız Murat Sefa Demiryürek ve İskenderun İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ile sergimizin açılışı yapmaktan onur duydum” değerlendirmesinde bulundu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.