SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
2 Ekim 2023

İSDER Sanayi Esnafı ile Aşevi’nde Buluştu

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İSDER Sanayi Esnafı ile Aşevi’nde Buluştu

Gündem - 2 Ekim 2023 14:41

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) Başkanı Onur Açıkalın ve yönetim kurulu üyeleri ile Sanayi Sitesi’nde faaliyette bulunan Vakıf Aşevi’nde çırak ve kalfalar ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

İskenderun Sanayi Aşevi Başkanı Mehmet Doğan tarafından ağırlanan İSDER’in yemek etkinliğine, İskenderun Koordinatör Kaymakamı Büşra Özpınar Güllü ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da katılım sağladı.

Yemek sonrası konuşan İskenderun Sanayi Aşevi Başkanı Mehmet Doğan, aşevinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek İskenderun Koordinatör Kaymakamı Büşra Özpınar Güllü, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) Başkanı Onur Açıkalın’a ziyaretleri için teşekkür ederek, İSDER yönetim kurulu ve dernek üyeleri ile tanışmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) Başkanı Onur Açıkalın, Sanayi Aşevi Başkanı Mehmet Doğan’a İSDER ailesi olarak sanayi esnafının her zaman yanında olduklarını belirterek nazik davetleri için teşekkür etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.