SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
13 Eylül 2023

İS-DER’den HGC İskenderun Temsilciliği’ne Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İS-DER’den HGC İskenderun Temsilciliği’ne Ziyaret

Gündem - 13 Eylül 2023 15:14

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İS-DER) Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne Nezaket Ziyaretinde Bulundu.

Yoğun katılımın gerçekleştiği ziyarette HGC İskenderun  Temsilcisi Işık Şener ile gündemi değerlendiren İSDER Başkanı Onur Açıkalın İSDER’in İskenderun menfaatleri için her türlü mecrada ellerini taşın altına koymaktan çekinmeyeceklerini dile getirdi.

Açıkalın; “Malumunuz İskenderun, Hatay ile birlikte 11 ilimiz onlarca ilçelerimiz depremde ağır yara aldı. Bu süreci en hızlı şekilde atlatmaya çalışıyoruz. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın.” Açıklamasında bulundu.

İSDER hakkında açıklama yapan Başkan Açıkalın; ” İskenderun’da birliği ve beraberliği sağlamak için sosyal ve kültürel olarak kentimizin sesini daha da güçlü şekilde duyurmak, sıkıntılarına çözüm aramak ve birlikte omuz omuza kardeşçe yaşamak için tüm yönetim ve üyelerimizle elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceğiz. Bu sebeple derneğimizin sloganı ‘SEN BEN YOK, BİZ VARIZ’ dedik.” İfadelerinde bulundu.

HGC İskenderun Temsilcisi Işık Şener; ” Cemiyetimize yoğun katılım ile ziyaretinizden memnuniyet duyduk. Kentimizin refahı, birliği ve beraberliği için böyle güzel insanların bir araya gelmesinden dolayı mutlu ve umutluyuz.” Açıklamasında bulundu.

Samimi sohbet eşliğinde geçen ziyarette programının ardından hatıra fotoğrafı çekilerek teşekkürlerini dile getirdi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.