SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
30 Temmuz 2022

TÜRDEM’den Mega Medya Grubu’na Tebrik Ziyareti

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
TÜRDEM’den Mega Medya Grubu’na Tebrik Ziyareti

Gündem - 30 Temmuz 2022 13:53

Türkiye Milli Değerler ve Medeniyetler Vakfı (TÜRDEM) Genel Başkanı Ahmet Ölmez, Türkiye Milli Değerler ve Medeniyetler Vakfı Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda İskenderun Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bekir Durur, Mega Medya Grubu’nun 28. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mega Medya Grubu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Mega Medya Grubu stüdyolarında gerçekleştirilen ziyarette Türkiye Milli Değerler ve Medeniyetler Vakfı (TÜRDEM) Genel Başkanı Ahmet Ölmez ve Genel Başkan Yardımcısı Bekir Durur, gündemi sıcağı sıcağına takip ederek objektif bir şekilde haber yapan Mega Medya Grubu’nun 28. Yıl dönümünü kutladı.

Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, aynı zamanda Türkiye Milli Değerler ve Medeniyetler Vakfı (TÜRDEM) Medyadan Sorumlu Genel Başkan yardımcısı olan Sabahattin Uygun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hızla değişen teknoloji ile birlikte kendimizi yenilemeye ve yayın grubumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Günümüz sosyal medya mecrasında, Mega Haber Gazetesi, www.megamedya.org ve www.hataybasin.com haber sitelerimiz, www.megaradyoiskenderun.com ve www.megatviskenderun.com internet yayın kuruluşlarımız ile birlikte Mega Medya Grubu olarak değerli takipçilerimizin güveni ve desteğiyle daha güçlü bir şekilde yayın hayatımıza devam ediyoruz. 28. Kuruluş yıl dönümümüz dolayısıyla bizleri ziyaret eden Türkiye Milli Değerler ve Medeniyetler Vakfı (TÜRDEM) Genel Başkanı Ahmet Ölmez’ e ve (TÜRDEM) Genel Başkan yardımcısı Bekir Durur’a teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.