SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
18 Temmuz 2022

Arsuz Nehri Kano Yarışlarıyla Şenlendi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Arsuz Nehri Kano Yarışlarıyla Şenlendi

Gündem - 18 Temmuz 2022 10:51

Arsuz’da yaz aylarının gelmesiyle her yıl geleneksel olarak düzenlenen kano yarışmalarının 3.sü heyecanlı anlara sahne oldu.

Arsuz’un sadece deniz, kum ve güneş turizminden ibaret olmadığı, her türlü sportif ve kültürel etkinlik ve yarışmaların başarıyla yapıldığını açıkça ortaya koyan kano yarışı, Arsuz nehrinin büyüleyici atmosferinde heyecanlı anlara sahne oldu.

Arsuz Kaymakamı Hasan Gökpınar, Kaymakam Adayı Ahmet Açıkgöz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek ve vatandaşların yoğun katılımıyla başlayan yarışmalar, farklı kategorilerde düzenlenerek erkek ve kadın gruplarda dereceye girenlere Kaymakam Hasan Gökpınar ve İl Gençlik ve Spor Müdürü Murat Gevrek tarafından ödülleri verildi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.