SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
16 Temmuz 2022

İskenderun’da ’15 Temmuz Milli Birlik Yürüyüşü’

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun’da ’15 Temmuz Milli Birlik Yürüyüşü’

Gündem - 16 Temmuz 2022 13:07

İskenderun Kaymakamlığı uhdesinde ve İskenderun Belediyesi’nin koordinasyonuyla ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ kapsamında İskenderun’da ‘Milli Birlik Yürüyüşü’ ve Şehitleri anma programı düzenlendi.

İskenderun Anıt Alanı’ndan başlayan yürüyüşe Hatay Vali Yardımcısı ve İskenderun Kaymakam Vekili Erhan Günay, AKP Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Emin Ünalan, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Murat Fırat,  İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Yıldırım, Sahil Güvenlik Doğu Akdeniz Grup Komutanı Yarbay Oğuz Emre Çiçek, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven,  Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi Başkanı Recep Sivri, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, Türkiye Milli Değerler ve Medeniyetler Vakfı (TÜRDEM) Genel Başkanı Ahmet Ölmez , STK’lar, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

İskenderun Anıt Alanı’ndan eski doğum evi hastanesi önüne kadar yürüyen protokol üyeleri ve katılımcılar ellerinde Türk Bayraklarıyla mehteran eşliğinde yürüdüler.

Yürüyüşe katılan çok sayıda vatandaş, Atatürk Anıt Alanı’na gelerek İskenderun Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu etkinliklere katıldılar.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.