SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
7 Temmuz 2022

THK Yönetiminden Kızılay Şubesine İadeyi Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
THK Yönetiminden Kızılay Şubesine İadeyi Ziyaret

Gündem - 7 Temmuz 2022 19:17

Türk Hava Kurumu İskenderun Şube Başkanı Ferit Ali Gündel ve yönetim kurulu üyeleri Ali Koç ve Gökhan Gökpınar ile Türk Kızılay İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri’ye iadeyi ziyarette bulundu.

Türk Kızılay İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri’ye, Türk Hava Kurumu’nun çalışmaları ve faaliyet alanları hakkında bilgiler aktaran Başkan Ferit Ali Gündel, ülkenin gözbebeklerinden biri olan Türk Kızılay’ına yapılacak her türlü faaliyete katılım sağlamak gayretinde olacaklarını söyledi.

Kızılay Şube Başkanı Recep Sivri de, Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli kurumlarından Türk Hava Kurumu’nun yeniden ayağa kalkması ve faaliyetlerine başlamasından dolayı memnuniyetini ifade ederek, Başkan Ferit Ali Gündel ve yönetimine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.