SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
7 Temmuz 2022

İTSO’da ‘Kalifiye Eleman Yetiştiriciliği’ Toplantısı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İTSO’da ‘Kalifiye Eleman Yetiştiriciliği’ Toplantısı

Gündem - 7 Temmuz 2022 9:00

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 3.Meslek Komite Üyeleri, bölgemizde kalifiye ve ara eleman yetiştirilmesine yönelik, kurum müdürleri ile bir araya geldiler.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında 03.Meslek Komitesi üyeleri ile İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım ile Rotary Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdullah Vural, müdür yardımcısı Nuray Cengiz, idareci ve öğretmenler ile istişare toplantısı düzenledi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 3.Meselek Komite Üyeleri Selma Yılmaz, Nasrettin Murt, Hasan Fehmi Keskin ve Murat Araz istişare toplantısında yer aldı.

Toplantıda, sektörler ile ilgili ara eleman ve kalifiye eleman yetiştiriciliği ile ilgili ustalık ve usta öğretici belgeleri verilmesi ve çıraklık kayıtları ile ilgili kurum Müdürleri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.