SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
6 Temmuz 2022

Yayladağı ‘Çilek Tadında Festival’ için Gün Sayıyor

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Yayladağı ‘Çilek Tadında Festival’ için Gün Sayıyor

Gündem - 6 Temmuz 2022 15:08

Yayladağı İlçesi’nde bu yıl 21’incisi düzenlenecek olan geleneksel ‘Yayladağı Kültür Sanat ve Çilek Festivali’ heyecanı yaşanıyor. 

Festivale katılacak vatandaşlar da hem alışveriş yapacak hem de festival alanında yapılan etkinliklerle keyifli vakit geçirecek.

Düzenlenecek olan ve geniş katılım beklenen festivale vatandaşları davet eden Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, “festivalimiz için yoğun bir program hazırladık.” Dedi.

Türkiye’de ve dünya çapında Yayladağı çileğini tanıtmak için festivalin öneminden bahseden Başkan Yalçın; “

Bu yıl 21. sini düzenleyeceğimiz Geleneksel Yayladağı Kültür Sanat ve Çilek Festivali’miz Eski Hükümet Konağı alanında 11 Temmuz günü (Bayramın 3. Günü) yapılacak. Festival programımız saat 17.00 da Festival Yürüyüşü ile başlayacak.  Daha sonra 17.30 tütün dizme ve en güzel çilek yarışmaları, 18.30 çocuk etkinlikleri, 19.30 Batuhan Ergüt ve Halil İbrahim Aktaş konserleri, 21.00 Ferhat Göçer Konseri ile son bulacak. Tüm hemşerilerimizi Yayladağı’ndaki birbirinden renkli görüntülerin ve yarışmaların olacağı “Yayladağı Kültür Sanat ve Çilek Festivalimize” davet ediyoruz. Temel ürünlerimizi tanıtım noktasında çok iyi çaba harcamamız lazım.” Diye konuştu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.