SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
6 Temmuz 2022

Başkan Hüseyin Sönmez’den Esnafa Şeker Tadında Bayram Hediyesi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Başkan Hüseyin Sönmez’den Esnafa Şeker Tadında Bayram Hediyesi

Gündem - 6 Temmuz 2022 18:31

İskenderun Karma Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Sönmez, sorumluluk bölgesinde faaliyet gösteren pastane, tatlı imalatı ve daha bir çok şeker kullanan esnafa uygun fiyatlı şeker dağıttı.

Konya Türk Şeker Fabrikası’nda yapılan işlemlerin ardından 14 esnafa verilecek 26 ton şeker yüklü kamyon İskenderun Denizciler Mahallesi’ne sabah erken saatlerde ulaştı.

Konya Türk Şeker Fabrikası önünde açıklama yapan İskenderun Karma Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Sönmez, şekerli ürün imalatı yapan 14 esnafa teşvikli şeker dağıtımı için yönetim kurulu olarak harekete geçtiklerini belirterek, yüksek fiyatlar nedeniyle imalatta sorun yaşayan ve maliyetler nedeniyle sıkıntıda bulunan esnafları rahatlatmayı amaçladıklarını söyledi.

Başkan Hüseyin Sönmez, Konya Türk Şeker Fabrikası yetkililerine ve devletin kurumlarına esnafları adına teşekkür etti.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.