SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
5 Temmuz 2022

Deneyap Atölyesi İlk Proje Şenliğini Gerçekleştirdi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Deneyap Atölyesi İlk Proje Şenliğini Gerçekleştirdi

Gündem - 5 Temmuz 2022 14:01

İskenderun Gençlik Merkezi Deneyap Atölyesinin Tasarım Üretim Dersinin proje şenliği yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

“Hayalimdeki Yolculuk” temasıyla gerçekleşen proje şenliğinde ortaokul ve lise kategorisinde ki projeler öğrenciler tarafından büyük özenle hazırlanan projeler velilerin beğenisine sunuldu.

12 hafta boyunca Tasarım Üretim dersinde becerilerini geliştiren Deneyap öğrencileri Hayalimdeki yolculuk temasıyla oluşturdukları projeleri sahada gözlemleyerek gerçek hayatta insanların yararına sunmak için çabaladılar.

Toplamda 40 grup olarak sunum yapan öğrenciler aynı zamanda sergi yaparak velilerin sorularını cevapladılar.

Konu hakkında açıklama da bulunan İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin şu ifadeleri kullandı;

“Geleceğin Teknoloji yıldızlarının daha bugünden projeleriyle bizleri kendilerine hayran bıraktıklarını gururla söyleyebiliriz. Sahaya inip insanların gereksinimlerine önem verip bunun için kolaylaştırıcı çözümler arayan gençlerimiz hünerlerine anne ve babalarına sergilediler. Başta yol gösterici öğretmenlerimiz olmak üzere tüm gençlerimizi teker teker tebrik ediyorum. Hepsi bizler için gurur kaynağıdır.”

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.