SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
4 Temmuz 2022

İSMO’dan İGC’ye Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İSMO’dan İGC’ye Ziyaret

Gündem - 4 Temmuz 2022 19:00

İskenderun Serbest Muhasebeci ve Mali müşavirler odası yeni yönetimi İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ve gazetecilerle ülke ve yerel gündemin sohbetini gerçekleştirdi.

Cemiyete yapılan ziyaretten dolayı Başkan ve yönetimine teşekkür eden İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, göreve seçilen yeni yönetimini tebrik etti.

İskenderun Serbest muhasebeciler ve Mali müşavirler odası Başkanı İbrahim Kaynar ve yönetimi gazetecilerin, zor ve yorucu bir meslek hayatlarının olduğunu belirtti.

Başkan Kaynar, yaptığı açıklamasında hükümetin enflasyon olaylarına çok acilen çok acil müdahale etmesi gerektiğini belirterek. Şu anda çok ciddi ekonomik sıkıntı yaşanıyor. Bu sıkıntı içerisinde biz Muhasebe ve mali müşavirler odası da var. Şu anda oda olarak fiyat güncellemesi yapmak için çalışmalarımızı başlattık. Yapılan tüm zamlar bizleri de ciddi etkiliyor. Asgari ücretin yükselmesi çalışan işçiye fayda sağlıyor ancak iş verene ciddi sıkıntı. Bu konuda Hükümetin birçok kalemde düzenlemeye gitmesi gerekiyor aksi taktirde birçok insan işsiz, iş verenler de işçisiz kalırlar. Çünkü bir işçinin maliyeti çok yüksek bu konuda acil çözüm lazım dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.