SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Temmuz 2022

İskenderun Belediyesi’nden Muhteşem Miss-Zumba Etkinliği

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İskenderun Belediyesi’nden Muhteşem Miss-Zumba Etkinliği

Gündem - 3 Temmuz 2022 11:02

İskenderun Belediyesi’nin 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında düzenlemiş olduğu Miss-Zumba Yarışmaları İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın katılımıyla gerçekleşti.

İskenderun Belediye Kültür Sarayında düzenlenen etkinlikte yarışmacı çocuklar ve yetişkinler birbirinden eğlenceli zumba koreografilerini izleyiciler için sergilediler.

87 sporcunun yarıştığı yarışmanın jüriliğini İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, Zumba Fitnes Eğitmeni Zerrin Bilak, iş insanı Demet Karaciğer ve Semra Kal yaptı.

Yarışmacılar arasından dereceye giren sporculara ödüllerini ve madalyalarını takdim eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı “5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında düzenlemiş olduğu Miss-Zumba yarışmasına katılım sağlayan çocuklarımıza ve gençlerimize teşekkür ediyor ödül alan yarışmacıları tebrik ediyorum. Çocuklarımızın, eğlenerek kişisel gelişimlerine destek olacak etkinliklerimiz devam edecek. Bu organizasyonda da emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Tüm katılımcılara madalyalarını dağıtan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı günün anısına tüm yarışmacılar ve aileleriyle fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.