SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
1 Temmuz 2022

Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nden ÖZÇELİK-İŞ’e Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nden ÖZÇELİK-İŞ’e Ziyaret

Gündem - 1 Temmuz 2022 17:57

HAK İŞ Konfederasyonu İl Başkanı ve ÖZÇELİK İŞ Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, İskenderun Sosyal Hizmetler Müdürü Yılmaz Balaman ve ekip arkadaşlarını ağırladı.

İskenderun Sosyal Hizmetler Müdürü Yılmaz Balaman Sosyal Hizmetler Müdürlüğü olarak yaptıkları hizmetlerden bahsederek ÖZÇELİK İŞ Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren HAK İŞ Konfederasyonu İl Başkanı ve ÖZÇELİK İŞ Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, İskenderun Sosyal Hizmetler Müdürü Yılmaz Balaman ve ekip arkadaşlarına çalışmalarında başarılar diledi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.