SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
1 Temmuz 2022

İSTE’li Akademisyen Son Yolculuğuna Uğurlandı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İSTE’li Akademisyen Son Yolculuğuna Uğurlandı

Gündem - 1 Temmuz 2022 16:32

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesinde görev yapan Dr. Öğr. Üyesi Mevlüt Gürlek, son yolculuğuna uğurlandı.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesinde görev yapan değerli akademisyen Dr. Öğr. Üyesi Mevlüt Gürlek 29 Haziran’da geçirdiği kalp krizi sebebiyle vefat etmişti. Gürlek, bugün İSTE Hacı Mehmet Karatoyuk Camiinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Cenaze namazına İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İSTE akademik ve idari personeli, çok sayıda öğrenci, ailesi ve sevenleri katıldı. Taziye konuşması yapan İSTE Rektörü Depci, “Uzaktan ve yakından gelip acımıza iştirak eden herkesten Allah defalarca razı olsun, biz bugün burada yalnızca bir akademisyenimizi değil bir dostumuzu, kardeşimizi uğurluyoruz. Allah hepinizden tekrardan razı olsun. Merhumun ruhu için El Fatiha” dedi. Konuşmanın ardından Mevlüt Gürlek Hocamız Asri Mezarlığındaki ebedi  istirahatgahına yolcu edildi.

İSTE Ailesi olarak Dr. Öğr. Üyesi Mevlüt Gürlek’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.