SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
11 Haziran 2022

Mevzuniyet Çoşkusu Yonca Evcimik’le ‘Yükseliş’e Geçti

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Mevzuniyet Çoşkusu Yonca Evcimik’le ‘Yükseliş’e Geçti

EğitimGündem - 11 Haziran 2022 15:40

İskenderun Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’nde eğitim gören ve eğitimlerini başarıyla tamamlayan 8. sınıf öğrencileri,  düzenlenen görkemli mezuniyet töreniyle liseye yelken açtı.

İskenderun Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’nde başlayan mezuniyet etkinliği, okul korosu ile başlayıp, kep atma töreni ve Yonca Evcimik konseri ile son buldu.

İskenderun Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’nde sahneye çıkan Yonca Evcimik sevilen şarkılarını Mevzunlar, öğrenciler ve veliler söylerken, dans şövları ile eğlenceği üst düzeye taşıdı. Mezuniyet coşkusunun tavan yaptığı etkinlikte Yonca Evcimik’in şarkılarını hep bir ağızdan eşlik ederek mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşadı.

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı mezunlarını vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten İskenderun Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucularından Nuri Üysen, “Yükseliş Kolejinin Kuruluşunun ilk gününden itibaren, her öğrencinin iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık. Öğrencilerimize neyin iyi neyin kötü olduğunu öğreterek hayata hazırladık. İnşallah öğrencilerimiz çok daha iyi yerlere gelir. Tüm mevzun öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Öğrencilerin, derslerindeki başarıları kadar hayatta da başarılı olması adına çalıştıklarını belirten Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, “Öğrencilerimizin matematikte olduğu gibi, hayattaki davranış biçiminde de başarılı olsunlar. Bizler bunu yapmaya çalıştık. Asıl matematikteki, rekorları, çocuklarınızın davranışlarıyla süsledik. Bu saatten sonra ödül zamanıdır” diye konuştu.

Öğrenciler ve Veliler ile fotoğraf çekilmeyi ihmal etmeyen Yönca Evcimik, ilgi ve alakalarından dolayı herkese teşekkür etti.

İskenderun Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’ndeki alanda toplanan yüzlerce veli ve öğrenci, uzun süre konuşulacak, mutlu, huzurlu ve eğlenceli bir geceyi geride bıraktı.

İskenderun Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’nde gerçekleştirilen Mezuniyet Törenine Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucularından Nuri Üysen’in yanı sıra, Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, Hatay Millet Vekili Abdülkadir Özel, Arsuz Kaymakam Vekili Ahmet Açıkgöz, İskenderun Emnieyt Müdürü Nevzat Güneş ve eşi Beyza Güneş, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depçi, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, HBB Genel Sekreter yardımcısı Taygun Cantürk, Hatay’lı Sanatçı Habib Projeck, İskenderun Gazeteciler Cemiyet Başkanı Diyap Atar, Öğrenciler ve Veliler katıldı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

İskenderun’un düşman işgalinden kurtuluşunun 84. yılını gurur ve minnetle kutluyoruz. İSDEMİR
İskenderun Deniz Müzesi’nde İskenderun Belediyesi'nin hazırlamış olduğu 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali çerçevesinde "Hatay'ın Kurtuluşu Sancak, Millet, Devlet Konulu Resim Sergisi"nin açılışı gerçekleştirildi. Sergi açılışına CHP Hatay Milletvekili Suzan ...
İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yeni yönetimi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundular. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen genel kurul sonrası İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı İbrahim Kaynar ...
İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı İskenderun’un kurtuluşu olan 5 Temmuz Kurtuluş Bayramı münasebetiyle makamında açıklamalarda bulundu. İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı yaptığı konuşmada, “Kurtuluş Bayramımızın 84. yıldönümünde, Yurtta Barış ...
Hatay Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nda(HATMEK) eğitim gören kursiyerler, sene boyunca yaptıkları el emeği göz nuru ürünlerini sergiledi. HATMEK’in Antakya’daki merkezinde kadın giysileri, resim, müzik, el sanatları ve rölyef kurslarını başarıyla ...
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı İbrahim Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü ziyaret ...

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.