SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
4 Haziran 2022

Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu’ndan İGC’ye Plaket

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu’ndan İGC’ye Plaket

Gündem - 4 Haziran 2022 12:32

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu yönetimini ziyaret ettiler. Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik ve yönetim kurulu gazetecileri dernek binasında ağırladı.  

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, göreve geldikten sonra bizlere yapmış olduğunuz ziyaretlerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Gerçekten İskenderun’da önemli ve etkili bir sivil toplum kuruluşusunuz dedi.

Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik ise; “Gazeteciler cemiyeti gerçekten bölgemizde kurumsal yapıyı çok farklılaştırdı. Yeni yönetim kurulunuzun yaptığı çalışmaları yakından takip ediyoruz ve sizleri kutluyoruz. Biz eczacı teknisyenlerinin her zaman sesini duyuruyorsunuz sizlere çok teşekkür ederim.” dedi.

Yapılan ziyarette ise Akdeniz Eczacı teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar’a şehre katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.