SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
1 Haziran 2022

İGC’den Siyasi Partilere İadeyi Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İGC’den Siyasi Partilere İadeyi Ziyaret

Gündem - 1 Haziran 2022 13:33

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri  Siyasi Partileri iadeyi ziyaret gerçekleştirdiler. İlk ziyaretini MHP ilçe Baştanı Turan Bozkurt ve yönetim kurulu üyelerine gerçekleştiren Gazeteciler cemiyeti yönetimi burada genel konuların sohbetini gerçekleştirdiler. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, daha önce bizlere yaptığınız ziyaretler nedeniyle sizlere teşekkür ediyoruz. Bizlerde sizlere yönetim kurulu olarak İadeyi ziyaret gerçekleştirmek istedik dedi.

İlçe Başkanı Turan Bozkurt yapılan Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bölgemizin sesi sizlersizin her süreçte bizlerin seslerini halkımızla buluşturuyorsunuz bu konuda sizlere teşekkür ederim dedi.

Yapılan ziyarette Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Akyürekoğlu da hazır bulundu.

Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri daha sonra ise CHP ilçe teşkilatına gerçekleştirildi. İadeyi ziyaret programında Başkanı Yusuf Mansuroğlu’nun yanı sıra Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ta hazır bulundu.

İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu iadeyi ziyaret eden gazeteciler cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımızın da bizlerin yanında olması güzel bir tesadüf oldu dedi.

Başkan Diyap Atar ise göreve geldikten sonra bizleri ziyaret eden tüm siyasi partilerimize iadeyi ziyaret gerçekleştiriyoruz. Bugün de sizleri ziyaret etmek istedik dedi.

Hatay Büyükşehir belediye Başkanı Lütfü Savaş’ta Gazeteciler Cemiyeti yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

İyi Parti İlçe Başkanı Mustafa Barın ve Yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen İskenderun Gazeteciler Cemiyeti başkanı Diyap Atar ve yönetimi burada ülke siyasetiyle ilgili sohbet gerçekleştirdiler.

Başkan Barın, yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirtti. Cemiyet Başkanı Atar ise; ‘Tüm siyasi partilere aynı mesafede duruyoruz ve sesinizi her zaman duyurmaya çalışıyoruz’ dedi.

Son olarak İskenderun Ak Parti İlçe Yönetimine iadeyi ziyaret gerçekleştiren Gazeteciler Cemiyeti yönetimi burada İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ve yönetimi tarafından karşılandı. Başkan Güven bugün bizleri teşkilat binamızda ziyaret eden İskenderun Gazeteciler cemiyetimize teşekkür ediyoruz dedi.

Başkan Diyap Atar ise tüm siyasi partilerimizi ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz, ev sahipliğinizden dolayı sizleri kutluyorum dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Uzun süre aynı pozisyonda oturmanın çeşitli rahatsızlıklara neden olabileceğini ifade eden İskenderun Gelişim Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Doğan Değirmenci, peroneal sinir sıkışmasının en önemli belirtisinin ayakta ...
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, geçtiğimiz günlerde aile büyüğü Mahmut Uygun’u kaybeden Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun’a taziye ziyaretinde bulundu. Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin ...
Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, Sarıseki'de coşkuyla karşılandı. Yediden yetmişe her kesimden insanın bağrına bastığı Dönmez, "Kimse merak etmesin! Büyükşehir ve İskenderun Belediyesi'ni kazanarak, hizmet nasıl yapılırmış herkes ...
İskenderun İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, önemli açıklamalarda bulundu. Ceylan, yaptığı projelerin İskenderun’u nasıl yöneteceği konusunda vatandaşlar için bir örnek teşkil etmesi gerektiğini belirterek, özellikle deprem bölgesinde inşa ...
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, 18. Meslek Komitesi ve İskenderun Sigorta Acenteleri Derneği (İSADER)  İş Birliği İle Düzenlenen Sigortacılık Eğitimleri Sona Erdi ‘İhtiyacınız olduğunda alamayacağınız ‘Tek şey Sigortadır’ bilinci ile hareket ...
Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, seçim ofisi açılışı için bulunduğu Hassa’da ‘Yolumuz hizmet, yoldaşımız millet’ dedi. Hatay’ı ihya ederken 15 ilçesiyle bütün olarak ele alacaklarını ifade eden ...

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.