SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
23 Mayıs 2022

Kaymakam Yönden İTSO’ya Veda Ziyaretinde Bulundu

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Kaymakam  Yönden  İTSO’ya Veda Ziyaretinde Bulundu

Gündem - 23 Mayıs 2022 16:17

Göreve geldiği günden bu yana özveri ile çalışan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in, İstanbul Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı’na atanmasının veda ziyaretlerine başladı.

Araştırmacı yazar bilim insanı (Adli Psikoloji ve Adli Belge İnceleme) İnsan Tanıma Yöntemleri Uzmanı Murat Kaplan’ın İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlediği ‘İş İnsanları İçin Etkili Beden Dili’ Konferansına da katılan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Konferansa gelen davetlilere de veda etti.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına veda ziyaretinde bulundu.

İskenderun’un çok önemli bir şehir olduğunu ve hayatı boyunca unutmayacağını belirten Kaymakam İskender Yönden “Görev yaptığım süre içerisinde her daim birlikte çalışmaktan onur duyduğum Ticaret Odamıza ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Şehrin kalkınması ve kurumların daha kaliteli çalışması için özverili çalışmalarda bulunan

Kaymakam Yönden’e yeni görev yerinde başarılar dileyen İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Her zaman sizleri yanımızda görmekten mutluluk duyduğumuzu ifade etmek isteriz. Yeni görev yerinizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İskenderun Kaymakamlığından İstanbul Gaziosmanpaşa Kaymakamlığına atanan İskender Yönden’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakıf Başkanı Doğan Erten, İTSO Meclis Başkan Vekili Tuncay Paşaoğlu, Meclis üyeleri Tahsin Öztekin, Fuat Keser, Yüksel Cirdi, Yasin Keleş, Necati Sert, Yılmaz Çağan, Meslek Komite Üyesi Yılmaz Arslan ve iş insanları da yer aldı. Ziyaret sonunda hatıra olarak toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.