SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
16 Mart 2022

Sürücü Kursu Temsilcileri, Sorunlarını Anlattı

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Sürücü Kursu Temsilcileri, Sorunlarını Anlattı

Gündem - 16 Mart 2022 15:17

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun Erzin Dörtyol Payas Belen Arsuz Sürücü Kursları Temsilcileri ve Hatay Sürücü Kursları Dernek yönetimi ile bir araya gelerek sektörün sorunlarını dinledi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Arsuz İlçe Milli Eğitim müdür vekili Çetin Çıngı ile birlikte Mikado Restaurant’ta sürücü kursu temsilcileri ile bir araya geldi.

Toplantıda sürücü kursu temsilcileri, sektörün sorunları ve olağanüstü oluşan akar yakıt zamları, araç alımlarında sürücü kurslarına özel tüketim vergisinden faydalanılmadığı ve kanunlar gereği sabit fiyat uygulanması noktasında destek talebinde bulundular.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, sürücü kursları temsilcilerinin taleplerini dinledikten sonra, bu sorunların çözülmesi noktasında yetkili birimlerle görüşüleceğini söyledi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.