SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
11 Mart 2022

Kasaplar Odası Başkanı Nevzat Sert Güven Tazeledi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Kasaplar Odası Başkanı Nevzat Sert Güven Tazeledi

Gündem - 11 Mart 2022 12:49

İskenderun Kasaplar Odasının olağan genel kurulunda iki listenin yarıştığı seçimlerde üyeler mevcut Başkan Nevzat Sert ve yönetimine güvenoyu verdi.

Divan Başkanlığını HESOB (Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği) Başkanı Abdülkadir Teksöz’ün yaptığı genel kurulun Divan heyetinde, HESOB Başkan vekili Erol Akın, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, Terziler Odası Başkanı Mehmet Ordulu, Hızarcılar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Yılmaz Değirmen yer aldı.

Genel kurulun açılışında konuşan HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde bir seçim olmasını diliyorum ve kazanan adayı şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

Yapılan oy kullanma işleminin tamamlanmasının ardından sandıklar açıldı.

Yapılan sayımda Nevzat Sert’in listesi 95 oy alarak güven tazelerken, Zeki Deletioğlu da 30 oy aldı.

Kasaplar Odası Başkanı Sert; “Esnaflar Olarak Halkımızın Aynasıyız”

Üyelerin güven oyunu alarak bir dönem daha Başkan seçilen Nevzat Sert ise; “Büyük bir olgunluk ve kardeşçe yapılan bu seçim dolayısıyla tüm üyelerimizi gönülden kutluyorum. İskenderun’umuza örnek bir seçim atmosferinin varlığına katkı sunan tüm camiamıza onur duyduğumuzun bilinmesini isterim. Esnaf ve sanatkarlar olarak bulunduğumuz ilçede halkımızın aynasıyız. Seçimler meslek kuruluşlarının doğal icraatlarıdır. Süreci belli olan zaman dilimi içerisinde yapılan seçimlerde tatlı rekabet seçim sonuçlarının açıklanmasıyla biter ve tüm üyelerin sorunları talepleri haklarının dikkate alındığı sorumluluklara dikkat edilir. Seçimin açıklanmasıyla birlikte biz siz diye bir tanım yoktur. Tüm oda üyelerimiz birdir. Onlar Kasaplar Odası üyeleridir. Her zaman olduğu gibi esnafımızın sorunlarının yakın takipçiliğini yapmaya devam edeceğiz. Tüm üyelerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İskenderun Kasaplar Odası Yönetimi Şu İsimlerden oluştu: Başkan Nevzat Sert, Yönetim Kurul Üyeleri, Adnan Taç, Bülent Ekici, Ali Öncü, Cüneyt Akgündüz, Murat Kayış, Akif Bozdoğan oldu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.