SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
3 Mart 2022

Arsuz İş İnsanları Derneği, İGEV ve ATSİAD’I Ziyaret Etti

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Arsuz İş İnsanları Derneği, İGEV ve ATSİAD’I Ziyaret Etti

Gündem - 3 Mart 2022 12:15

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri İskenderun Güney Eğitim Vakfı ve Akdeniz Tüccar Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan Ağır ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ilk olarak İskenderun Güney Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti.

Vakıf  binasında gerçekleşen ziyarette Arsuz İş insanları Derneği Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyelerini Vakıf Başkanı Mithat Barutçu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

İskenderun Güney Eğitim Vakfı’nı ziyaret eden Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan Ağır, eğitim için yapılan yatırımın ülkenin geleceğine yapılan yatırım olduğunu ve bu konuda tüm hayırseverlerimiz ile işadamlarımıza büyük sorumluluklar düştüğünü, ARİAD olarak İGEV ile ortak projelere de imza atmak istediklerini dile getirdi.

İskenderun Güney Eğitim Vakfı Başkanı Mithat Barutçu ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Başkan Barutçu, “Eğitim alanında yaptığımız çalışmalar tüm hızıyla devam edecek. Önümüze koyduğumuz hedefler var. Eğitim vakfımızı daha iyi yerlere taşımak, verilecek burs sayısını arttırmak, kurum ve kuruluşlarla sürekli dirsek temasında olmak, yeni projeler üretmek en öncelikli görevlerimiz olacaktır” diye konuştu.

ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra geçtiğimiz günlerde genel kurul toplantısı yaparak yeni başkan ve yönetim kurulunu seçen Akdeniz Tüccar Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Arsuz İş insanları Derneği Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyelerini ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri, ATSİAD’ın yeni başkanı seçilen Mithat Ceritbinmez ve yönetim kuruluna hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Başkan Ağır, bölgemizin kalkınmasına katkı sunabilecek projeleri hayata geçirebilmenin gayreti içerisinde olacaklarını, ARİAD ve ATSİAD’ın güç birliğiyle bunu başaracaklarını söyledi.

Akdeniz Tüccar Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ATSİAD) Başkanı Mithat Ceritbinmez ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Toplantıda, bölgemizde yaşanan son ekonomik gelişmelerde ele alındı.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretler günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

İskenderun Belediyesi tarafından Üniversiteye hazırlanan öğrencilere destek olmak amacıyla, İskenderun'da okuyan tüm lise öğrencilere yönelik ücretsiz YKS hazırlık deneme sınavı yapıyor. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı deneme sınavına katılacak tüm öğrencilere ...
Uzun süre aynı pozisyonda oturmanın çeşitli rahatsızlıklara neden olabileceğini ifade eden İskenderun Gelişim Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Doğan Değirmenci, peroneal sinir sıkışmasının en önemli belirtisinin ayakta ...
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, geçtiğimiz günlerde aile büyüğü Mahmut Uygun’u kaybeden Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun’a taziye ziyaretinde bulundu. Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin ...
Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, Sarıseki'de coşkuyla karşılandı. Yediden yetmişe her kesimden insanın bağrına bastığı Dönmez, "Kimse merak etmesin! Büyükşehir ve İskenderun Belediyesi'ni kazanarak, hizmet nasıl yapılırmış herkes ...
İskenderun İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, önemli açıklamalarda bulundu. Ceylan, yaptığı projelerin İskenderun’u nasıl yöneteceği konusunda vatandaşlar için bir örnek teşkil etmesi gerektiğini belirterek, özellikle deprem bölgesinde inşa ...
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, 18. Meslek Komitesi ve İskenderun Sigorta Acenteleri Derneği (İSADER)  İş Birliği İle Düzenlenen Sigortacılık Eğitimleri Sona Erdi ‘İhtiyacınız olduğunda alamayacağınız ‘Tek şey Sigortadır’ bilinci ile hareket ...

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.