SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
22 Şubat 2022

İHH’da Ahmet Yetim Güven Tazeledi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İHH’da Ahmet Yetim Güven Tazeledi

Gündem - 22 Şubat 2022 16:40

Hatay İnsani Yardım Derneği (İHH) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yetim güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

İHH Hatay yönetim kurulu ve İlçe teşkilatları ile birlikte yapılan 6.cı Olağan Genel kurulunda güven tazeleyerek yeniden Başkanlığa seçilen Ahmet Yetim’e üyelerden tam destek geldi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Kurulda gerekli çoğunluk sağlandı. Yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra üye ve delegelerin de katılımı ile geçekleşen İHH 6. Genel kurul sonunda Ahmet Yetim Yeniden Başkanlığa seçildi.

Bölgemizde hayırda yarışan yetimi gözeten, fakiri kollayan, ihtiyaç sahibi insanlar için gecesini gündüzüne katan İHH Hatay Şube Başkanı Ahmet Yetim, “Genel Kurulumuzu çok şükür gerçekleştirdik. Yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hizmet kervanımız bundan sonra da devam edecek: Bizlere destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.