SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
18 Şubat 2022

İTSO’ya İki Önemli İsimden Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İTSO’ya İki Önemli İsimden Ziyaret

Gündem - 18 Şubat 2022 11:39

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Tolga Depci, Rektör Yardımcısı Selçuk Mıstıkoğlu ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundular.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Genel Sekreter Figen Gül Dönmez, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci, Rektör Yardımcısı Selçuk Mıstıkoğlu ile projeler ile ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Aynı saatlerde Hataylı milli Futbolculardan olan ve Türk futboluna uzun süre hizmet eden Gökhan Zan’da İTSO’yu ziyaret etti.

Ekonomiden, spora, kadar gündemdeki konular sohbet ortamında gerçekleşti.

Ziyaretlerde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, Meclis üyesi Sezer Kara da yer aldı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.