SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
10 Şubat 2022

Kaymakam Yönden’den Altın Adamlara Ziyaret

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Kaymakam Yönden’den Altın Adamlara Ziyaret

Gündem - 10 Şubat 2022 14:51

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Kuyumcular Saatçiler,  Çiçekçiler ve Fotoğrafçılar Odası’na ziyarette bulundu.

Kaymakamımız İskender Yönden,  geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurulu toplantısında güven tazeleyerek,  yeniden oda başkanlığa seçilen kuyumcu esnafı Uğur Fırat ve yönetim kurulu üyeleri ile sektörün tüm emekçilerine ve esnaflara hayırlı olması yönünde iyi dilek ve temennisini dile getirerek, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

İskenderun Kuyumcular Saatçiler,  Çiçekçiler ve Fotoğrafçılar Odası Başkanı Uğur Fırat ise, ziyaretlerinden dolayı İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e teşekkür ederek, oda olarak çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.