SON DAKİKA
Mega Haber
Takip Et!
5 Şubat 2022

Uğur Fırat Güven Tazeledi

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Uğur Fırat Güven Tazeledi

Gündem - 5 Şubat 2022 15:46

İskenderun Kuyumcular Saatçılar Çiçekçiler ve Fotoğrafçılar Odası Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirerek, başkanlığa yeniden seçilen Uğur Fırat güven tazeledi. Genel Kurulda ayrıca odaya destek veren esnaflara plaket takdim edildi. 

İsa Taş Plaza’da düzenlenen genel kurula siyasiler, oda başkanları ve kuyumcu esnafı katıldı. Divan kurulunun oluşturulmasıyla başlayan genel kurulda saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Odanın hizmetlerine katkı sunan esnafa plaketleri Hatay Ticaret İl Müdürü Halit İmrek tarafından takdim edildi.

İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat, kuyumcu esnafına hizmet etmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek “Sizler bana tamam diyene kadar sizlere hizmet etmeye varım. Ancak sizlerden de benim isteğim olacak. Lütfen sizlere rica ediyorum, odanıza sahip çıkın. Birbirinize sarılın, sevgi ve saygıdan vazgeçmeyin” dedi.

Özellikle huzur hakkı almadıklarını belirten Başkan Fırat, sorun ve sıkıntılarını çözmek için çabaladıklarını sözlerine ekledi.

Tek listenin oylandığı genel kurul ile Uğur Fırat, İskenderun Kuyumcular ve Saatçılar Odası’nda başkanlığa seçilerek güven tazeledi. Yeni yönetim kurulu Circi Kırılmaz, Şerif Canbolat, Ali Orhan Deveci, Abdüssemet Topçu, Ferit Tufan Ercan ve Cahit Uygun’dan oluştu. Denetim Kurulu’nda da Mehmet Ali Toma, Haydar İnkaya ve Nurullah Turgut yer aldı.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bayramınız Kutlu Olsun...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...
Bayramınız Kutlu Olsun...
Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulunun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Yolbulan Metal'de grev süreci hakkında bilgi verdi. Özellikle metal sektöründe açlık seviyesindeki maaşların insanca yaşam seviyesine getirilmesi ...
Özel Arsuz Teknoloji Koleji, 2023- 2024 eğitim öğretim sezonu 12.sınıf öğrencileri için coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi. Bölgenin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından Özel Arsuz Teknoloji Koleji’nin lise son sınıfı ...
Bayramınız Kutlu Olsun…

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.